HABERLER

MANİSA ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNDE ENERJİ KALİTESİ SEMİNERİ DÜZENLEDİK


Klemsan Elektrik Elektronik A.Ş. tarafından düzenlenen ve tüm bölgelere yayılan; iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarına güncel teknolojiler ile ilgili bilgilendirmeleri yaptığımız  ‘’Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon ‘’ seminerleri tüm hızıyla devam ediyor. 
11 Haziran 2015 tarihinde MOSB(Manisa Organize Sanayi Bölgesi) Konferans Salonunda  düzenlenen seminer İzmir, Manisa ve Ege bölgesinde bulunan çözüm ortaklarımız, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarından oluşan yaklaşık 40 kişinin katılımı ile gerçekleşti.
Seminerlerin ilk bölümünde ‘’ Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon’’ hakkında genel ve güncel bilgilerin verildiği teknik sunum ile Klemsan ‘ın sunduğu ürün ve çözümlerin  (RAPIDUS REAKTİF GÜÇ KONTROL RÖLESİ, KLEA ENERJİ ANALİZÖRÜ, ECRAS MULTİMETRE, ETOR ETHERNET GATEWAY)  kompanzasyon sorunlarına sağladığı çözüm ve faydaları paylaşıldı.
Seminerin ikinci bölümünde; “System – On Enerji İzleme Yazılım’’ ve kullanıcılara sunduğu avantajlar hakkında bilgilendirme yapıldı.  
İlgi ile izleniSeminerin son bölümünde KLEMSAN ÜRÜN ve Çözümleri ile ilgili katılımcıların yönelttiği soruları Klemsan yetkilileri tecrübe ve çözüm önerilerini aktararak yanıtladılar.