HABERLER

İSTANBUL AVRUPA YAKASI SEMİNERİ


Klemsan Elektrik Elektronik A.Ş. olarak düzenlediğimiz “Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon”seminerlerine devam ediyoruz. İstanbul Avrupa yakasında gerçekleşen seminerimiz 27 Mayıs Cuma günü, bölgedeki iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarının katılımıyla Radisson Blu Conference & Airport Hotel ‘de gerçekleştirildi.
İş Geliştirme Müdürümüz Erkan Halaçoğlu açılış konuşmasında Klemsan firmasının gelişimi, gelecek yapılanmaları, Çin ve Rusya’da açılacak üretim tesisleri ile ilgili kısa bilgiler paylaştı. Daha sonrasında “Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon” ile ilgili “Klemsan Ürün ve Çözümleri”, Enerji Yönetimi Ürün Müdürümüz Kaan Gökkurt ,M.Sc tarafından katılımcılara aktarıldı. Programın devamında, RAPIDUS, KLEA, ECRAS, POWYS, ETOR serisi ürünler başta olmak üzere ürünlerin gelişmiş teknolojileri, kullanım kolaylıkları ve sağladıkları avantajlar katılımcılarla paylaşıldı. SystemOn Enerji Yönetim Yazılımı ile enerji yönetiminde uzaktan izleme ve kontrolün sağladığı kolaylıklar tanıtıldı. 

Oturumlar arasında fuaye alanında bulunan demo panolarında katılımcılar Klemsan ürünlerini detaylı inceleme ve deneme fırsatı buldular. Özellikle ürünlerin teknik özellikleri ve kolay kullanımı katılımcılar tarafından beğeni ile karşılandı. Son bölümde yeni satışa sunulan ürünlerimizin kısa tanıtımı, 2016 yılı içinde satışa sunulacak ürünler hakkında bilgilendirme sonrasında akşam yemeği ile seminer organizasyonu tamamlandı.