HABERLER

İSTANBUL ANADOLU YAKASI SEMİNERİ


istanbul avrupa seminer
istanbul avrupa seminer- 1
istanbul avrupa seminer-2

Klemsan Elektrik Elektronik A.Ş. olarak düzenlediğimiz  “Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon” seminerlerine devam ediyoruz. Bu seneki ikinci seminerimiz 25 Mart Cuma günü, İstanbul Anadolu yakasındaki iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarından oluşan yaklaşık 100  kişilik katılımla Ataşehir Sheraton Otelinde gerçekleştirildi.
Genel Müdürümüz Savaş Yalçın açılış konuşmasında Klemsan firmasının gelişimi, gelecek yapılanmaları, Çin ve Rusya’da açılacak üretim tesisleri ile ilgili kısa bilgiler paylaştı. Sonrasında “Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon” hakkında genel ve güncel bilgilerin paylaşıldığı teknik sunum ile devam eden programda harmonikler, seri ve paralel rezonans oluşumları gibi enerji kalitesi problemlerinin yanı sıra kompanzasyonun faydaları ve iyi bir kompanzasyon panosunun nasıl tasarlanması gerektiği gibi konular Enerji Yönetimi Ürün Müdürü Kaan Gökkurt tarafından katılımcılara aktarıldı.
Programın devamında, RAPIDUS, KLEA, ECRAS,POWYS serisi ürünler başta olmak üzere “Klemsan Ürün ve Çözümleri” ile ilgili detaylar, gelişmiş teknolojileri, kullanım kolaylıkları ve sağladıkları avantajlar katılımcılarla paylaşıldı. SystemOn enerji yönetim yazılımı ile enerji yönetiminde uzaktan izleme ve kontrolün sağladığı kolaylıklar tanıtıldı.
Yeni satışa sunulan ürünlerimizin kısa tanıtımı sonrasında soru cevap bölümü ile seminer organizasyonu tamamlandı.