HABERLER

ENERJİ YÖNETİMİ ÜRÜN GRUBU HAKKINDA BİLGİLENDİRME SEMİNERİ


Klemsan Elektrik Elektronik A.Ş. olarak düzenlediğimiz “Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon” seminerlerine 2016 yılında da devam ediyoruz. Yılın ilk semineri 19 Şubat Cuma günü, Bursa bölgesindeki iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarından oluşan 25 kişilik katılımla İzmir Kemalpaşa Ramada Hotel’de gerçekleştirildi.
“Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon” hakkında genel ve güncel bilgilerin paylaşıldığı teknik sunum ile başlayan programda harmonikler, seri ve paralel rezonans oluşumları gibi enerji kalitesi problemlerinin yanı sıra kompanzasyonun faydaları ve iyi bir kompanzasyon panosunun nasıl tasarlanması gerektiği gibi konular Kaan Gökkurt tarafından katılımcılara aktarıldı.
Programın devamında, başta RAPIDUS, KLEA, ECRAS olmak üzere “Klemsan Ürün ve Çözümleri” ile ilgili detaylar, gelişmiş teknolojileri, kullanım kolaylıkları ve sağladıkları avantajlar katılımcılarla paylaşıldı. SystemOn enerji yönetim yazılımı ile enerji yönetiminde uzaktan izleme ve kontrolün sağladığı kolaylıklar tanıtıldı.