HABERLER

ENERJİ YÖNETİMİ ÜRÜN GURUBU HAKKINDA BİLGİLENDİRME SEMİNERİ


Klemsan Elektrik Elektronik A.Ş. tarafından düzenlenen; iş ortaklarımız, müşterilerimiz ve sektör çalışanlarına güncel teknolojiler ile ilgili bilgilendirmeleri yaptığımız  ‘’Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon‘’ seminerleri devam ediyor. 

22.10.2015 tarihinde Ramada Hotel & Suites İzmir Kemalpaşa’da gerçekleşen seminer İzmir ve İstanbul bölgesinde bulunan çözüm ortaklarımız ve müşterilerimiz ile gerçekleştirildi.

Seminerden önce Kemalpaşa’da bulunan fabrikamızda bir gezi düzenlendi. Fabrika gezisi; ürün tasarımı ve ar-ge, kalıphane, kalite-kontrol laboratuvarının incelenmesi, laboratuvarda gerçekleştirilen testlerin sunumu, klemens ve elektronik ürünlerin parçalarının montajlanarak tamamlandığı montaj atölyesinin incelenmesini içermektedir.

Fabrika gezisi sonrası yapılan seminerde Klemsan ‘ın sunduğu ürün ve çözümlerin  (RAPIDUS REAKTİF GÜÇ KONTROL RÖLESİ, KLEA ENERJİ ANALİZÖRÜ, ECRAS MULTİMETRE, ETOR ETHERNET GATEWAY)  kompanzasyon sorunlarına sağladığı çözüm ve faydaları paylaşıldı. Seminerin ikinci bölümünde; “System – On Enerji İzleme Yazılım’’ ve kullanıcılara sunduğu avantajlar hakkında bilgilendirme yapıldı.

İlgi ile izlenen seminerin son bölümünde KLEMSAN Ürün ve Çözümleri ile ilgili katılımcıların yönelttiği soruları Klemsan yetkilileri tecrübe ve çözüm önerilerini aktararak yanıtladılar.