HABERLER

KLEMSAN ENERJİ KALİTESİ ve KOMPANZASYON TEKNİK SEMİNERİ


KLEMSAN-ENERJİ-KALİTESİ
KLEMSAN-ENERJİ-KALİTESİ
KLEMSAN-ENERJİ-KALİTESİ
KLEMSAN-ENERJİ-KALİTESİ

Klemsan Elektrik A.Ş. ve TMMOB Elektrik Mühendisleri Odası Antalya Şubesi işbirliği ile 13 Aralık 2014 tarihinde “Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon” konu başlıklı seminer Antalya EMO Şube Salonunda 76 üye ve müşteri katılımı ile gerçekleştirildi.

Özellikle ‘’Enerji Kalitesi ve Kompanzasyon Teknik Sunum’’ konusu, katılımcılar tarafından çok yoğun ilgiyle izlendi. Seminerde; harmonikler, seri ve paralel rezonans oluşumları gibi enerji kalitesi problemlerinin yanında kompanzasyonun faydaları ve iyi bir kompanzasyon panosunun nasıl tasarlanması gerektiği gibi konular Kaan Gökkurt tarafından katılımcılara aktarıldı.

Seminerin devamında “Klemsan Ürün ve Çözümler” başlığı altında  RAPIDUS, KLEA, ECRAS başta olmak üzere değerli katılımcıların beğenisine sunulan ürünler; gelişmiş teknolojileri, kullanım kolaylıkları,  fark yaratan avantajlarıyla izleyenlerde heyecan yarattı. Ayrıca ‘’SYSTEM-ON’’ adı verilen enerji yönetimi yazılımı hakkında  da katılımcılara detaylı bilgi verildi. Yazılımın; enerji yönetiminde uzaktan izleme ve kontrol alanında sağladığı kolaylıklar katılımcılardan tam not aldı.

Soru cevap kısmının ardından yapılan kokteyl ile program tamamlandı.