HABERLER

KLEMSAN, ENERJİ YÖNETİMİNDE ,EN YENİ YÖNTEMLERİ TANITTI!


KLEMSAN, Enerji Yönetiminde, En Yeni Yöntemleri Tanıttı!
KLEMSAN, Enerji Yönetiminde, En Yeni Yöntemleri Tanıttı!
KLEMSAN, Enerji Yönetiminde, En Yeni Yöntemleri Tanıttı!
KLEMSAN, Enerji Yönetiminde, En Yeni Yöntemleri Tanıttı!
KLEMSAN, Enerji Yönetiminde, En Yeni Yöntemleri Tanıttı!
KLEMSAN, Enerji Yönetiminde, En Yeni Yöntemleri Tanıttı!

İzmir’in ve Türkiye’nin  elektrik ve elektronik devi Klemsan, yeni geliştirdiği  ürün ve teknolojileri, sektörün ege bölgesinde önde gelen 70’i aşkın temsilcisinin katılımı ile düzenlediği, özel bir etkinlikle tanıttı.
Klemsan İzmir Kemalpaşa fabrikalarına düzenlenen gezilerle başlayan etkinlik, farklı seminerlerle gün boyunca  devam etti. Konuklar,  ilk önce elektroteknik ve elektronik ürünlerin üretildiği ana fabrikayı ziyaret ettiler. Ardından kablo kanalı üretiminin yapıldığı, yakın zamanda hizmete giren ikinci fabrikaya geçildi. Katılımcılar fabrika gezileri boyunca; elektroteknik ürün gurupları, elektronik ürün grupları,kablo kanalı ürün gurubu, üretim ve kalite prosesleri, teknik  özellikler,performans kriterleri gibi pek çok teknik konuda  kapsamlı bilgi edinme ve yerinde gözlem yapma fırsatı yakaladı.

Konuklara Klemsan’ın kurulduğu günden bu yana gerçekleştirmiş olduğu ilerleme, kullandığı  yenilikçi üretim teknolojileri,  gerçekleştirdiği ar-ge çalışmaları hakkında yetkili departman sorumluları tarafından  kapsamlı bilgiler verildi.

Öğlen yemeğinin ardından,  seminer programına Klemsan Genel Müdürü Sn. Savaş Yalçın‘ın, sektörün bölgede önde gelen temsilcilerine hitaben yaptığı konuşma ile devam edildi.

Sayın Yalçın;40. kuruluş yıldönümünü kutlayan Klemsan’ın; İşe  1974 yılında küçük bir atölyede  klemens imalatı ile başladığını,  bugünse şirketin kablo kanallarından otomasyon sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede elektronik ve elektroteknik ürünler üreten, alanında dünyanın en önemli ve saygın oyuncularından biri olmayı başardığını aktardı.

Katılımcıların sektör yeniliklerinden haberdar olmaları  amacıyla, ürün grup sorumluları tarafından  hazırlanan sunumlar, konuklar tarafından ilgiyle izlendi. ‘Enerji Yönetimi Ürünleri ve Yazılımı’ , ‘ Elektronik Ürünler’ , ‘ Elektroteknik Ürünler’, ‘Kanal ve Markalama Ürünlerinde Yenilikler‘... başlıklarında gerçekleşen sunumlarla, sektörde meydana gelen tüm gelişmeler ve yeni ürünler, değerli katılımcılara detaylı olarak aktarıldı.

Özellikle ‘’Enerji Yönetimi Ürünleri ve Yazılımı’’  başlığında gerçekleşen  sunum, katılımcılar tarafından çok yoğun ilgiyle izlendi. Başta  RAPIDUS, KLEA, ECRAS olmak üzere değerli katılımcıların beğenisine sunulan yeni ürünler; gelişmiş teknolojileri, kullanım kolaylıkları,  fark yaratan avantajlarıyla izleyenlerde büyük heyecan yarattı. Ayrıca ‘’SYSTEM-ON’’ adı verilen enerji yönetimi yazılımı hakkında  da katılımcılara detaylı bilgi verildi.Yazılımın;  enerji yönetiminde uzaktan izleme ve kontrol alanında sağladığı kolaylıklar katılımcılardan tam not aldı.

Enerji yönetimi amaçlı en doğru çözümleri ve verimlilik  odaklı ürünleri sunmayı ilke edinen Klemsan, geniş ürün yelpazesiyle yurt içindeki ve dışındaki müşterilerine, en yüksek kalite standartlarında hizmet vermenin haklı gururunu yaşıyor.

İzmir Kemalpaşa Ramada Otel’de, 12 Haziran 2014 tarihinde gerçekleşen  fabrika ziyaretleri ve seminerlerden oluşan etkinliğimiz,  çok verimli bir çalışma ve paylaşma ortamı yarattı.  Klemsan, enerji yönetimi alanında  gerçekleştirdiği, en yeni teknoloji yatırımlarıyla, İzmir ve Türkiye ile beraber büyümeye devam edecek. Bayiler, paydaşlar, çalışanlar arasında yaratılan bu sinerji, Klemsan’ın yeni  projelerine ilham verecek.