HABERLER

KLEMSAN 40 YAŞINDA


Klemsan 40 yaşında
Klemsan 40 yaşında
Klemsan 40 yaşında
Klemsan 40 yaşında
Klemsan 40 yaşında

Klemsan 40’ıncı yılını üretim tesislerinde gerçekleştirdiği ve tüm çalışanlarının katıldığı törenle kutladı. Klemsan’da uzun yıllar çalışan toplam 113 kişiye plaket verildi.

Kokteyl, Klemsan Genel Müdürü Savaş Yalçın’ın konuklara hitaben yaptığı konuşma ile başladı. Klemsan’ı 40 yaşına getiren tüm çalışanlara teşekkür eden Yalçın, 40’ıncı kuruluş yıldönümünü kutlayan Klemsan’ın işe 1974 yılında küçük bir atölyede klemens imalatı ile başladığını, bugünse şirketin kablo kanallarından otomasyon sistemlerine kadar çok geniş bir yelpazede elektronik ürünler üreten, alanında dünyanın en büyük ve saygın oyuncularından biri olmayı nasıl başardığının hikayesini aktardı.

Kokteyle, Klemsan’daki çalışma sürelerine göre çalışanlara plaket ve hediye verilmesi ile devam edildi. 25 yıl ve üzeri çalışan 2 kişiye, 20 yıl ve üzeri çalışan 2 kişiye, 15 yıl ve üzeri çalışan 6, 10 yıl ve üzeri çalışan 35 ve 5 yıl ve üzeri çalışan 68 kişiye olmak üzere toplam 113 çalışana plaket verildi. Klemsan’da uzun soluklu çalışan 113 kişinin bulunması, şirket olarak personel memnuniyetine ne kadar kıymet verdiğini göstermiştir. Bu anlamda çekirdek kadronun korunması, hem şirketin büyümesine katkıda bulunmuş hem de kurumsal kimliğe kavuşmasında önemli rol oynamıştır.

Törenin ilerleyen saatlerinde sahne alan gurup eşliğinde tüm çalışanlar 40’ıncı yılı kutlayıp, eğlendiler.